Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Kokteyl organizasyonu

Açılış Kokteyl Organizasyonu Kokteyl Masası Kiralama Kokteyl masası kiralama ve süsleme, mekan süslemeleri ile mağaza ve iş yeri açılışlarınız kokteyl organizasyonları ile taçlanmış olur.

Açılış organizasyonunu en iyi tamamlayan organizasyon çeşidi kokteyl hizmetleridir. Kokteyl vereceğiniz alanın süsleme ve düzenlemelerini kokteylinizin ruhuna en uygun şekilde geçrekleştirmemizin yanında kokteyl masalarının her birini en şık ve en seçkin şekilde tedarik ediyor ve sizler için düzenliyoruz.

Renk renk ve çeşit çeşit çiçeklerle, tül süsleme çalışmaları ve tabi ki balon süsleme hünerlerimizi sergilediğimiz çalışmalarımız sonucu kokteyl alanınız seçkin ve göz alıcı bir davete hazır hale gelecektir

. Kokteyl masası fiyatları kadar önemli bir diğer detay da kokteyl masası süslemedir. Mekanın dekorasyonuna ve organizasyonun atmosferine en uygun şekilde süslenmiş kokteyl masaları etkinliğin ruhuna büyük oranda canlılık katar.

Tül süsleme ve çiçek süsleme organizasyonu da bunun bir parçasıdır.

Bistro Masası Kiralama Açılış, davet ve kokteyllerin nezih ve seçkin bir nitelik kazanması için bistro masa kiralama hizmetleri çok büyük öneme sahiptir.

Bistro masaları, yüksek ve hızlı servisler için kullanıma uygun tipte masalardır.

Fuar, lansman ve resepsiyon gibi özel organizasyonlarda ayrıcaklıklı bir atmosfer inşa etmek için tercih edilir. Daha özel konseptte açılış kokteyli organizasyonlarında tercih edilen bistro masa fiyatlarında en cazip ve uygun fiyatlar Zirve Organizasyon tarafından sağlanmaktadır.

Bistro masa kiralama istanbul için en tercih edilen organizasyon firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Catering Hizmetleri ile Ziyafet Kesintisiz ikramların yayında lezzetli yemekler, ara sıcaklar ve açık büfe hizmetinin de seçenek oalrak yer alabildiği kokteyl catering hizmetimiz ile kokteyliniz bir ziyafet haline getireceğiz. Zirve organizasyon hünerli ekibinin ellerinden çıkan ve tüm menüsünü size özel olarak planladığı enfes yemekleri ile catering hizmetleri konusunda iddialıdır.