Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Ihlamur kasrı düğün ve nişan organizasyonu

Ihlamur Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Zirve Organizasyon müşterilerine İstanbul'un en gözde mekanlarında hizmet vermeye Ihlamur Kasrı'yla bir adım daha atıyor.

Siz değerli müşterilerimizin düğün, nikah, nişan, sünnet düğünü, kokteyl ve daha bir çok etkinlik, merasim ve toplu buluşmalarında hizmet etmeye devam ediyor.

Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekipmanlarla hizmette kalite çıtasını yükselterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. 

Etkinlik haricinde ZİRVE ORGANİZASYON he türlü etkinlik, organizasyon ve merasimlerde masa, sandalye, yemek, ikram ve daha bir çok hizmet konseptiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğal olarak düğünün en önemli detaylarından biride düğünün nerede yapılacağıdır. İyi bir mekan seçiminin, ailenize ve size layık, tarzınıza uygun, gönlünüze göre bir yer olması düğün için olmazsa olmazdır.

Düğün merasimi gibi böylesi büyük organizasyon, konuklarınızla beraber Ihlamur Kasrı gibi büyüleyici bir ortamda, güzel müzikler eğşliğinde bir düğün gerçekmek mutluluğunuza mutluluk katacaktır. 

Ihlamur Kasrı başta İstanbul olmak üzere değişik yerlerden de talep edilen bir mekandır. Burası düğün organizasyonları için büyük önem taşır. Konumu itibariyle çiftlerin gözde tercihleri arasında yer alan Ihlamur Korusu'nun Beşiktaş, Nişantaşı ve Yıldız üçgeninde yer alıyor olması ayrıca bir önem taşır. 

Görkemli ve hayalinizdeki düğüne imza atmak istiyorsanız, içerisinde farklı hatıralar barındıran ve köklü bir geçmişe sahip orijinal mekanları tercihleriniz içerisine eklemeniz, rüya bir gece yaşamanızda önemli bir rol oynayacaktır. Yapacağınız bu önemli tercihte mekan olarak karar verebileceğiniz en güzel örneklerden biri de Ihlamur Kasrı’dır.

Muhteşem salonu ve dış görünümüyle sizi büyülecek ve tercihlerinizde ön sıralarda yer verebileceğiniz etkileyici bir atmosfere sahiptir. Kararınızı ilk görüşte aşk gibi vereceğiniz bir cazibeye sahip olan Ihlamur Kasrı, sizi adeta içine çekecek, düğününüzde sadece sizin değil davetlilerinizinde unutulmaz bir gece yaşamasına vesile olacaktır.

Ihlamur ağaçları altında, muhteşem bir atmosfer ile unutulmaz bir bahar veya yaz düğünü yapma hayalleri kuran çiftler için ideal bir mekandır. 

Ihlamur Kasrı düğün ve diğer tüm etkinlik ve hizmetler için bizimle irtibata geçiniz...

Kapasite
Yemekli Kapasite
500-750 kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama imkanı yok
Açık Hava Kapasitesi
500-750
Kokteyl Kapasitesi
750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi
Kapalı Alan Yoktur
Otopark Araç Kapasitesi
500-750
Genel Özellikler
Davet Alanları
Sadece açık alan
Mekan Özellikleri
Bahçe, Balkon, Çim alan, Havuz başı, Orman içinde, Şehir merkezinde
Manzara
Kale manzaralı, Panaromik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Tarihi yerler.

Adres: Teşvikiye, Ihlamur Yolu, 34357