Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Cemile sultan korusu düğün ve nişan organizasyonu

Cemile Sultan Korusu Düğün ve Nişan Organizasyonu

ZİRVE ORGANİZASON'un hizmet kalitesiyle en mutlu gününüzü İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına sahip Cemile Sultan Korusu'nda yapacağnız düğünle taçlandırın. 

Düğün gününüzde unutulmaz anlar yaşamak için mekân seçimini doğru yaptığınıza emin olun. Çünkü İstanbul'un nadine ve böylesi eşsiz bir manzaraya sahip bir mekanda düğün yapma şansına sahip olduğunuz kendinizle gurur duymalısınız.

Yeni hayatınıza atacağınız ilk adımın bir ömür boyunca unutulmaz olması için sizi Kandilli’de yer alan Cemile Sultan Korusu’da yaptığınız mekan seçimi kadar ZİRVE ORGANİZASYON'undan hizmet almanız bir o kadar yerinde bir karardır. 

Cemile Sultan Korusu'nda nişan, düğün ve nikah organizasyonlarınız için, 1100 kişiye kadar ağırlama kapasitesiyle misafirlerinizle doyasıya bir vakit geçireceksiniz. 

Düğününüz tamamen hayallerinizdeki gibi ve dilediğiniz konseptte olması için bizden hizmet alarak yerinde ve doğru bir karar almışsınız. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan bizler de gurur duyuyoruz.

Cemile Sultan Korusu havuz başı, salon ve kır düğünü konseptlerine uygundur.

CEMİLE SULTAN KORUSU HAKKINDA GENEL BİLGİLER

İstanbul'un Anadolu Yakası’nda 100 dönüm arazi üzerine kurulan Cemile Sultan Korusu düğünler için oldukça uzun bir zamandır faaliyet gösteriyor. 1994 yılından beri İstanbul Ticaret Odası Vakfı bünyesinde olan Cemile Sultan Korusu, restoran ve kafeler, toplantı odaları, açık ve kapalı tenis kortları, yüzme havuz, voleybol ve basketbol sahası, mini golf alanı, dev satranç parkı ve çocuk oyun parkı ile birçok farklı aktivite ve organizasyonlar için de uğrak bir adres olarak tercih ediliyor. Düğünleriniz için dilerseniz boğaz manzarasının olduğu havuz başı düğününü, dilerseniz yeşil alanın olduğu ve doğayla iç içe olunan bir kır düğününü, dilerseniz de şık bir salon düğününü tercih edebiliyorsunuz. 1100 kişiye kadar çıkan kapasitemiz sayesinde düğünlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cemile Sultan Korusu'nda yapacağınız düğün ve diğer etkinlikler hakkındaki fiyatları öğrenmek ve bu özel gününüzde her türlü danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapasite
Yemekli Kapasite
750-1.000 kişi
Konaklama Kapasitesi
Konaklama imkanı yok
Açık Hava Kapasitesi
750-1.000
Kokteyl Kapasitesi
750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi
400-500
Otopark Araç Kapasitesi
500-750

Genel Özellikler
Davet Alanları
Açık ve kapalı alan
Mekan Özellikleri
Çim alan, Göl kenarında, Havuz başı, Teras
Manzara
Boğaz manzaralı, Deniz manzaralı, Kır manzaralı, Doğa manzaralı

Adres: Kandilli Mah. Ömürtepe Yokuşu Sok. No:6 Üsküdar / İSTANBUL Tel: 0216 308 49 43 Email: [email protected]