Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Adile sultan sarayı düğün ve nişan organizasyonu

Adile Sultan Sarayı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Adile Sultan Sayarı; bahçe, balkon, çim alanları, deniz kenarında, orman içinde, teras, yüksek tavan gibi özellikleriyle insanı cezp ederken diğer taraftan boğaz, deniz manzaralı, panaromik manzara, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, muhtaşem bahçe ve doğa manzarası yanında tarihi dokusuyla görsel bir şölen sunuyor.

Bu ve daha birçok harika özellikleriyle ZİRVE ORGANİZASYON’un konseptinde yer Adile Sultan Sarayı ayrıcalıklarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Adile Sultan Sarayı, her türlü baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, düğün, sünnet düğünü, nikah, parti buluşmaları ve daha bir çok etkinliğe ev sahibi yapmaktadır.

Adile Sultan Sarayı’ında düzenleyeceğiniz düğünlerini isterseniz yemyeşil bahçesinde, isterseniz boğaz manzaralı, altın varaklı ve görkemli salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. Uygun altyapı, yüksek kapasite ve modern dizaynı sayesinde tüm özel ve kurumsal davetleriniz için tercih hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda yemekli ya da kokteylli düğün seçeneklerine de oldukça elverişlidir.

Adile Sultan Sarayı bünyesinde 500 kişilik ve 200 kişilik toplantı salonu, 1300 metrekarelik kokteyl ve sergi alanı, 1000 kişilik “Saray Bahçesi” ve 17 tane kapasitesi 30 ile 50 arasında değişen seminer salonları bulunuyor.

Eşi benzeri bulunmayan bu tarihi sarayda kusursuz bir düğüne, nişana, kına gecesine, doğum gününe, bir kokteyl buluşmasında bir araya gelmek için her türlü danışmanlık ve hizmet alma durumunda bizimle iletişime geçiniz.

ZİRVE ORGANİZASYON’u olarak müşterilerimiz talep ettikleri durumda her türlü hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla vermeye hazırız.

 

Adile Sultan Sarayı Hakkında

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi konumu, doğayla iç içe eşsiz açık alanı, boğaz manzarası ve tarihi dokusuyla İstanbul’un en özel mekânlarından olan Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştireceğiniz düğün, ömür boyu hafızalarınızdan çıkmayacak. Emin olabilirsiniz!

Arkanızda boğazın panoramik manzarası, önünüzde de sevdikleriniz! Birbirinize “Evet” demenin en güzel yolu olan Adile Sultan Sarayı’nda büyülü dakikalar yaşayacağınızdan eminiz. .

TARİHİ

Sultan Abdülmecit’in kız kardeşi olan Adile Sultan’ın isminin atfedildiği saray 1856’da satın alındı 5 yıl sonra Sultan Abdülaziz tarafından yeniden yaptırıldı. Osmanlı Devleti’nin içinde divan sahibi tek kadın şair olarak bilinen Adile Sultan’ın çok da yardımsever biri olduğu biliniyor. Özellikle eğitime oldukça önem veren bir kişi olmasından dolayı saray 1899 yılında kız okulu olarak faaliyet göstermeye başladı. Bir süre lise olarak kullanıldıktan sonra büyük bir yangında zarar gören sarayın restoresi Sakıp Sabancı tarafından yapıldı. Şu an ise özel ve kurumsal davetlere ev sahipliği yapan ve tarihi dokusuyla konuklarını büyüyen bir saray olarak faaliyet gösteriyor.

Adres: Kandilli Mah. Vaniköy Caddesi Sıraevler Sok. No:12 Üsküdar

Kapasite

Yemekli Kapasite

400-500 kişi

Konaklama Kapasitesi

Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi

750-1.000

Kokteyl Kapasitesi

750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi

500-750

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Genel Özellikler

Davet Alanları

Açık ve kapalı alan