Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

İşletmeci - 02 Mart 2021, 21:10

Melis doğan

Bahçemizdeki Nikah kokteylimiz için ekipman desteği aldık sandalye nikah kürsüsü tag çiçeği kokteyl menüleri servis personelleri herşey harikaydı kesinlikle tavsiye ederim...
Muhasebe - 02 Mart 2021, 16:09

Ebru Çetinkaya

Öncelikle başarılarınızın devamını dilerim yaptığınız kaliteli çalışmadan dolayı teşekkür ederim iyiki sizi tercih etmiş Güler yüzlü ekipizile Başarılı bir organizasyona imza attınız kalite tesadüf değildir bunu bir daha anladım başka bir organizasyonda görüşmek üzere hoşçakalın başarısının devamını dilerim tekrardan
Turizimci - 02 Mart 2021, 16:06

Emir kılıç

Zirve organizasyon ile kır düğün organizasyonum için anlaştık masa sandalyeden ses sistemi DJ sahne kurulumu na kadar her şeyimizle ilgilendiler çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.
İşletmeci - 23 Şubat 2021, 14:50

Halil Seymen

"Zirve Organizasyon'a yaptırdığımız açılış organizasyonu mağazamızın resmen bereketi oldu. Sağolsunlar kendi mekanları gibi görüp bizden çok özendiler diyebilirim. Süslemeleriyle, şovlarıyla büyük dikkat çekti ve harika bir katılım oldu."
Öğretmen - 23 Şubat 2021, 14:49

Ayşe Kara

"Davetlilerimizin gözlerini kamaştıran rüya gibi bir düğün organizasyonu için Zirve Organzasyon'a ne kadar teşekkür etsek az gelir. Her şey saat gibi işledi ve eksiksizdi. Neredeyse biz de misafir gibi olduk, hiçbir şeyi düşünmek zorunda kalmadık."
Mali Müşavir - 23 Şubat 2021, 14:48

Ayhan Güngör

"Zirve Organizasyon sayesinde yavrumuzun sünnet düğünü hayal edebileceğimizden daha güzel oldu. Her şey eksiksizdi, yeniçeri taht sunumu ve devamındaki şovlar harikaydı. Tüm misafirlerimiz çok memnun kaldı."

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın